Nieuws

Nieuws 2019 week 15

15 april 2019

Kleffenloop Overloon, 14 april

1 kilometer

M9-12: 1e Chayel Bletterman 3,28

5 kilometer

MSEN: 1e Sjors Thielen 17,20; 3e Roy Dennemans 19,14; 5e Dennis van Tetering 24,18

M50: 1e Frans Deenen 19,23; 2e John de Rooij 19,28; 3e Geert Linders 19,56; 8e John Weijs 23,34; 14e André Jansen 28,39; 15e Jan Poels 28,42; 19e Egbert Knol 35,41

VSEN: 1e Lysanne Straten 23,55; 18e Merel Klomp 29,36

V45: 6e Silvia Beterams 27,54; 11e Rita Voets 28,47; 12e Monica Clephas 29,47; 13e Britte Stultiëns 31,25

10 kilometer

MSEN: 2e Toine Pel 37,39

M40: 7e Martijn van den Hoef 51,55; 2e Mart van Rooij 41,30; 8e Harry van der Borg 47,28; 15e Martin aan den Boom 50,00;16e Pim Stultiëns 50,18

M50: 25e peter Gijsen 55,01

V45: 3e Lydia Jeuken 48,02; 5e Rian Hebben 48,12; 9e Nicole van Dooren 54,24; 12e Henny Cleef 57,18; 14e Irene v.d. Eertwegh 58,11; 15e Angela Edwards-Shotton 58,37; 19e Annemieke de Wit 59,33

15 kilometer

MSEN: 1e Joost Bovee 58,54

M50: 5e Jos Hebben 1:07,41; 7e Paul Brown 1:09,40; 11e Martien Dupont 1:13,09; 17e Jeroen Oudenhoven 50,22

VSEN: 8e Gemma Arts 58,09

Eerste Atlhetics Champs Wedstrijd Deurne, 14 april

Jongens Pupillen A1

Cas Hendriks: Duur 1350,00; 60mH 11,7; Kogel 5,70; Vortex 26,00; Hoog 1,05; Polsver 2,95; 305ptn

Finn Jans-Beken: Duur 1400,00; 60mH 11,9; Kogel 4,90; Vortex 23,00; Hoog 1,00; Polsver 2,05; 256ptn

Jongens Pupillen A2

Alex van der Putten: Duur 1275,00; 60mH 14,1; Kogel 4,90; Vortex 13,00; Hoog 1,05; Polsver 2,30; 195ptn

Levi Franssen: Duur 1175,00; 60mH 10,9; Kogel 5,20; Vortex 15,50; Hoog 1,00; Polsver 2,20; 229ptn

Lieven van den Broek: Duur 1250,00; 60mH 14,2; Kogel 4,90; Vortex 28,50; Hoog 1,00; Polsver 2,45; 242ptn

Jongens Pupillen A2

Estafette 1e 2:54,0; 251ptn

Meisjes Pupillen A1

Jaydee Leenders: Duur 1400,00; 60mH 12,0; Kogel 4,70; Vortex 17,00; Hoog 0,95; Polsver 2,80; 284ptn

Lot van Veghel: Duur 1525,00; 60mH 11,6; Kogel 4,40; Vortex 10,50; Hoog 1,05; Polsver 2,20; 274ptn

Meisjes Pupillen A2

Dagmar Oosting: Duur 1275,00; 60mH 13,0; Kogel 4,60; Vortex 13,00; Hoog 1,05; Polsver 2,20; 231ptn

Kato Boom: Duur 1100,00; 60mH 13,7; Kogel 4,30; Vortex 11,50; Hoog 1,00; Polsver 2,40; 195ptn

Lieke van Rengs: Duur 1350,00; 60mH 12,8; Kogel 5,40; Vortex 13,50; Hoog 1,05; Polsver 2,75; 274ptn

Jongens Pupillen B

Martijn Raadschelders: 40m 8,1; Duur 650,00; 40mH 9,2; Sling 10,50; Vortex 12,00; Hurk 0,85; 231ptn

Jongens Pupillen C

Michiel Klomp: 40m 7,9; Duur 825,00; 40mH 9,9; Sling 9,50; Vortex 16,50; Hurk 0,65; 290ptn

Jongens Pupillen Mini

Pepijn van de Laar: 40m 8,8; Duur 575,00; 40mH 11,6; Sling 5,00; Vortex 6,00; Hurk 0,50; 139ptn

Yavan Arts: 40m 8,7; Duur 575,00; 40mH 11,4; Sling 9,50; Vortex 9,00; Hurk 0,65; 235ptn

Meisjes Pupillen B

Sien van Veghel: 40m 7,2; Duur 950,00; 40mH 8,2; Sling 7,50; Vortex 5,50; Hurk 0,75; 286ptn

Meisjes Pupillen C

Isa Versteegen: 40m 8,8; Duur 750,00; 40mH 11,6; Sling 8,50; Vortex 6,50; Hurk 0,55; 189ptn

Lorijn Rutten-Wijenberg: 40m 7,9: Duur 850,00; 40mH 9,8; Sling 7,50; Vortex 8,50; Hurk 0,75; 297ptn

Jongens Pupillen B

Estafette 4e 3:14,0; 253ptn



 

Nieuws 2019 week 23

17 juni 2019
Genneperhuysloop Gennep, 15 juni 5 kilometer Vrouwen: 4e Jaydee Leenders 23,43 Mannen: 1e Sjors Thielen 17,20; 3e Roy… Meer..
 

Nieuws 2019: week 23

10 juni 2019
Avondwedstrijd Limbracircuit Tegelen , 6 juni Jongens Junioren D Gijs van den heuvel: 600mtr 2:15,38; Kogel 4,72 Tijn Bruins:… Meer..
 

Nieuws 2019 week 22

03 juni 2019
Trailrun Leudal, Heythuysen, 2 juni Een zeer warme Leudaltrail naar tevredenheid uitgelopen. 12 kilometer Mannen: 40e Freddie… Meer..
 

Nieuws 2019 week 21

26 mei 2019
2e Competitiewedstrijd Junioren C/D Venray, 25 mei JongensJunuioren C Max van Minnen: 150mtr 20,45; Speer 18,71 Quinn… Meer..
 
Terug naar boven