Trainers

onze trainers en assistenttrainers

Trainers en Assitenttrainers
Naam Telnr Telnr Email Opmerking:
André Jansen (0478)
58 73 29
06 27 11 34 13 igaj1@outlook.com
  • Coördinator loopgroepen;
  • Trainer;
  • Trainer start to Run
Gerda Top (0478)
64 90 81
  gerda.top@kpnmail.nl 
  • Trainer, dinsdagavond
John Klerkx (0486)
450761
06-138846990 jklerkx@ziggo.nl 
  • Trainer donderdagavond, baan
Stan Liebrand
 
  snm.liebrand@quicknet.nl
  • Trainer dinsdagavond, baan
Ger Verstegen (0478)
58 03 52
06 29 03 40 89 ger.verstegen@gmail.com
  • Trainer beginnergroep, ((bos-)training)
Harry van der Borg   06 21 14 74 72 harry@vanderborg.eu
  • trainer Start to Run
Ger Litjens (0478)
56 96 09
  Litjens63@gmail.com
  • Assistenttrainer;
  • Begeleiding duurloopgroep;
Jean-Jacques Wintraecken (0478)
58 27 65
 
06 53 71 71 04
 
j.j.wintraecken@gmail.com
  • Assistenttrainer;
  • Begeleiding duurloopgroep
  • begeleiding beginnersgroep zaterdag
Peter Gijsen (0478)
51 40 36
  Irene-peter@home.nl
  • Assistenttrainer;
  • Begeleiding duurloopgroep;
  • Begeleiding Start to Run
Ruud Kersten (0478)
53 36 08
06-22926774 ruud.monique@home.nl
  • Assistenttrainer;
  • Begeleiding duurloopgroep
Monique van Thorn     monique-70@home.nl
  • Trainer beginnersgroep/Start to Run
Lydia Jeuken      
  • Begeleiding Start to Run
Anton Saämena   06-11260711 anton.saamena@home.nl 
  • Assistenttrainer;
  • begeleiding duurloopgroep
  • begeleiding beginnersgroep zaterdag
Gilbert Tepy   06-20499576 g.tepy@telford.nl 
  • Assistenttrainer;
  • begeleiding duurloopgroep
 
Terug naar boven