Trainers

onze trainers en assistenttrainers

Trainers en Assitenttrainers
Naam Telnr Telnr Email Opmerking:
André Jansen (0478)
58 73 29
06 27 11 34 13 igaj1@outlook.com
  • Coördinator loopgroepen;
  • Trainer;
  • Trainer start to Run
Gerda Top (0478)
64 90 81
  gerda.top@kpnmail.nl
  • Trainer, dinsdagavond
John Klerkx (0486)
450761
06-138846990 jklerkx@ziggo.nl
  • Trainer donderdagavond
Anja Gooren (0478)
58 94 86
  a.gooren@ziggo.nl
  • Trainer beginnersgroep?Start to Run
Ger Verstegen (0478)
58 03 52
06 29 03 40 89 ger.verstegen@gmail.com
  • Trainer beginnergroep, (bostraining)
       
  •  
Harry van der Borg   06 21 14 74 72 harry@vanderborg.eu
  • Trainer dinsdagavond groep;
  • trainer Start to Run
Jan Poels (0478)
 51 44 77
06 53 23 56 04 j.poels@horstaandemaas.nl ;
janpoels@planet.nl
  • Trainer
Ger Litjens (0478)
56 96 09
  Litjens63@gmail.com
  • Assistenttrainer;
  • Begeleiding duurloopgroep;
Jean-Jacques Wintraecken (0478)
58 27 65
 
06 53 71 71 04
 
j.j.wintraecken@gmail.com
  • Assistenttrainer;
  • Begeleiding duurloopgroep
Peter Gijsen (0478)
51 40 36
  Irene-peter@home.nl
  • Assistenttrainer;
  • Begeleiding duurloopgroep;
  • Begeleiding Start to Run
Ruud Kersten (0478)
53 36 08
06-22926774 ruud.monique@home.nl
  • Assistenttrainer;
  • Begeleiding duurloopgroep
Monique van Thorn     monique-70@home.nl
  • Trainer beginnersgroep/Start to Run
Lydia Jeuken      
  • Begeleiding Start tu Run
Terug naar boven