Adres & contact

Adresgegevens

De atletiekbaan is gelegen op een   mooie locatie op het sportpark    De Wieën. Goed bereikbaar en voldoende gratis parkeergelegenheid.


Wilt u onze nieuwsbrieven ontvangen, vul dan hieronder uw naam en mailadres in.
Nieuwsbrief
*
 
Atletiekbaan Sportpark De Wieën
Clubhuis 't Wisselpunt
Adres Sportlaan 1
Postcode/plaats 5801 AH Venray
Telefoon +31 (0)478 58 55 22
Email info@atvvenray.nl
Kvk 40165409
IBAN NL67 RABO 01 5394 0468
Naast het algemene mailadres  info@atvvenray.nl   kan gebruik worden gemaakt van de volgende mailadressen.
 
Lopersgroep:              lopersgroep@atvvenray.nl
Ledenadministratie:    ledenadministratie@atvvenray.nl​
Jeugdcommissie:        jeugdcommissie@atvvenray.nl
Penningmeester:        penningmeester@atvvenray.nl
Jury:​                         juryzaken@atvvenray.nl
Limbra:                     limbra@atvvenray.nl
Pupillen:                    pupillen@atvvenray.nl​
Atletiekbaan
Contact formulier
Vul onderstaand formulier in als u vragen heeft
*
*
De kunststofatletiekbaan heeft zes sprint en rondbanen. Twee hoogspringaanlopen, speerwerpaanlopen, kogelsectoren, drie verspringbakken en een discusring.
Terug naar boven