Nieuws

Nieuws 2019 week 01

07 januari 2019

Extra trainingsdagen

Op de zaterdagen 12 en 19 januari van 10:00 tot 11:00 uur, zijn er voor de schooljeugd die wil deelnemen aan de Vlakwatercross, extra trainingen op de parkoersen in Vlakwater. Start is bij het hardloopparkoers achter gebouw Jong Nederland / Perdsstal

Jaspercross Asten, 6 januari

BAA ’t Jaspersport uit Someren organiseerde de 5e wedstrijd van de Limbracrosscompetitie in Asten.

MichaeL Woldemsekel werd eerste bij de Jongens A, Chayel Bletterman werd tweede en Mahalet Woldemesekel werd derde bij de meisjes D en Lot van Veghel werd derde bij de meisjes pupillen A.

Korte trimloop, 4000 meter

MSEN: 25e Michel Groffen 20,18

Jongens Junioren A, 4000 meter

1e Michael Woldemesekel 14,14

Junioren D, 2000 meter

4e Julian van Rens 8,42; 11e Tijn Bruins 9,09; 26e Willem Klomp 10,56, 27e Channing Wiedemeijer 11,04

Meisjes Junioren D, 1600 meter

2e Chayel Bletterman 7,26; 3e Mahalet Woldemesekel 7,41; 9e Brechje Arts 10,19

Jongens Pupillen A, 1200 meter

13e Cas Hendriks 6,41; 39e Finn Jans-Beken 7,25; 50e Lieven van den Broek 8,08; 51e Levi Franssen 8,10

Meisjes Pupillen A, 1200 meter

3e Lot van Veghel 6,20; 8e Jaydee Leenders 6,54; 14e Lieke van Rengs 7,34; 19e Dagmar Oosting 7,47

Meisjes Pupillen B, 1200 meter

7e Sien van Veghel 8,02

Jongens Pupillen C, 1000 meter

6e Michiel Klomp 6,16; 8e Jort van den Hoef 7,04

Meisjes Pupillen C, 1000 meter

7e Lorijn Rutten-Wijenberg 6,11

Jongens Mini Pupillen, 1000meter

4e Yavan Arts 7,00

Oliebollenloop Boxmeer, 6 januari

5 kilometer

M50: 1e John de Rooij 19,50; 2e Geert Linders 20,25; 4e Mart van Rooij 20,45; 28e Egbert Knol 34,08

10 kilometer

Mannen: 1e Sjors Thielen 36,24

Marathon Kevelaer, 6 januari

Jeder: 2e Ralph Steegh 2:46,38

Nieuwjaarsloop Boekend, 6 januari

54 kilometer

H50: 2e Frans Deenen 18,47
 

Winterloop Wilbertoord, 23 december

5 kilometer

MSEN: 1e Sjors Thielen 16,26; 4e Joost Bovee 18,00; 7e Roy Dennemans 19,01

M50:1e Frans Deenen 18,44; 2e Mart van Rooij 19,06; 5e Jos Hebben 19,57

M60: 1e Jan Poels 21,00

V50: 3e Rian Hebben 23,18

Kerstloop Gennep, 26 december

Trimloop, 5,5 kilometer

Mannen: 1e Sjors Thielen 18,57; 7e Joost Bovee 20,10

M45: 3e Mart van Rooij 21,48; 9e Jan Poels 23,55; 35e Egbert Knol 38,26

Kasteelloop Horst, 26 december

5 kilometer

VSEN: 31e Mieke Reintjes 30,03

MSEN: 34e Tim Reintjes 22,37

M40: 17e Martijn van den Hoef 34,37

M50: 2e Frans Deenen 19,16; 38e Anton Saämena 28,33

M60: 8e Martin aan den Boom 23,59; 9e Harry van der Borg 24,09

10 kilometer

V50: 3e Nel Classens 50,01; 16e Bart Schilders 39,57

M40: 5e Marcel Martens 36,57; 43e Freddie de Vries 54,42

M50: 8e Marcel Meulendijks 42,42; 13e Hans Teunissen 46,10; 15e John Weijs 46,59; 19e Martin Dupont 47,22

M60: 17e Jan Maessen 56,03

Sylvesterlauf Pfalzdorf, 31 december

5 kilometer

Vrouwen:

14e Lydia Jeuken 22,53; 141e Silvia Beterams 28,08; 171e Irene van den Eertwegh 28,23; 175e Henny Cleef 28,25; 310e Monica Clephas 31,57

Mannen:

21e Roy Dennemans 18,59; 149e Jeroen Oudenhoven 22,56; 157e Harry van der Borg 23,19; 211e Michel Groffen 23,42; 300e Martijn van den Hoef 25,11; 451e Peter Gijsen 27,48; 474e Anton Saämena 28,07; 572e André Jansen 29,37; 735e Egbert Knol 34,06

10 kilometer

V65: 1e Gerda Peeters-Delauw 52,16



 

Nieuws 2019 week 03

21 januari 2019
Heldense Bossen Verlocross, 20 januari Korte Cross, 4604mtr Mannen: 21e Michel Groffen 22,01 Jongens Junioren A:… Meer..
 

Nieuws 2019, week 02

14 januari 2019
Extra trainingsdagen Op de zaterdagen 12 en 19 januari van 10:00 tot 11:00 uur, zijn er voor de schooljeugd die wil deelnemen aan de… Meer..
 
Terug naar boven