Nieuws
Nieuws 2017, week 38
25 september 2017Laatste nieuws
De Bongerd wint weer Venrayse Schoolatletiekdag
Op een prachtige zonnige zondag eind september deden bijna honderd leerlingen van de verschillende Venrayse basisscholen mee aan de jaarlijkse schoolatletiekdag.
Vele ouders, opa's en oma's zorgden voor een gezellige sfeer.
De meerkamp omvatte de onderdelen sprint ( 40 mtr of 60 mtr) , verspringen, vortexwerpen of medicienbal stoten en
Groep 3
Meisjes: 1e Djahmilla Martina, De Bongerd, 2e Sien van Veghel, Petrus Banden, 3e Anne Hendriks, Coninxhof
Jongens: 1e Jordy Jenniskens, De Meent 2e Colin Owens, Coninxhof, 3e Alex Toma, de Bongerd
Groep 4
Meisjes: 1e Pien van der Sanden, de Keg 2e .Jaeda Sevindi, De Bongerd 3e Kimberly Vermeulen, de Bongerd
Jongens: 1e Tibor Porger, Petrus Banden 2e Jochem Schellens, De Klimboom 3e Dahbary Al-Faw, Coninxhof
Groep 5
Meisjes: 1e Lot van Veghel, Petrus Banden 2e Isa van Vegchel, Coninxhof 3e Isa Kelders, De Keg
Jongens: 1e Cas Hendriks, Coninxhof 2e Wesley Owens, Coninxhof 3e Mika Vermeulen, De klimboom
Groep 6
Meisjes: 1e Lucy Janssen, Focus 2e Carice Brugmans, De Keg 3e Ibtissam Drissi, De Bongerd
Jongens: 1e Niek Peter, Eigenwijs 2e Daan Derks, Focus 3e Thijs van der Sanden, De Keg
Groep 7
Meisjes: 1e Kris van der Sanden, De Keg 2e Esmee Stevens, Coninxhof 3e Mila Hendriks, Coninxhof
Jongens: 1e julian van Rens, Coninxhof 2e Elidon Meshi, De Bongerd 3e Jason Owens, Coninxhof
Groep 7
Meisjes: 1e Laura Beurskens, De klimboom 2e Shania Janssen, De Keg 3e Nora Ceresa, De Keg
Jongens: 1e Dominik Orlowski, De Bongerd 2e Faas van Bekerom, De Bongerd 3e Bora Soysal, De Bongerd
De wedstrijd werd afgesloten met de estafette waar de scholen binnen hun klassencluster voor de wisselbekers strijden. De estafetteploegen zijn gemengd.
De winnaars van de wisselbeker waren:
groep 3/4: Coninxhof , het team van Dahbary, Ege, Tessy en Noa
groep 5/6: De Bongerd, het team van Sander, Armir, Alisha en Yasmin
groep 7/8: Bongerd, het team van Bob, Dominik, Melissa en Stacey
De grote wisselbeker is jaarlijks te verdienen door de school die in totaal de meeste zeer goede prestaties neerzet. Dat was dit jaar de Bongerd met 5847punten. Tweede werd Coninxhof met 4393 punten en een eervolle derde plaats werd behaald door De Keg met 2624 punten.
Maasheggenloop Boxmeer, 24 september
Jeugdlopen: 1 kilometer
J9-12: 4e Channing Wiedemeijer 3,59
M6-8: 1e Jaydee Leenders 4,08; 6e Jelyna Leenders 5,37
J13-15: 1e Jaap Rutten 3,27
5 kilometer
Vrouwen: 8e Anita Verbeek 27,14
Mannen: 4e Mart van Rooij 19,55; 7e Jan Poels 20,17; 13e Richard Noya 21,19; 21e Martin aan den Boom 24,13; 34e Anton Saämena 27,30; 39e Egbert Knol 34,04
10 kilometer
MSEN: 1e Sjors Thielen 34,21; 4e Roy Dennemans 37,23
V45: 3e Rian Hebben 49,56
M50: 3e Jos Hebben 43,16
15 kilometer
M40: 18e Pim Stultiens 1:30,52
M50: 5e Paul Brown 1:06,39
V45: 7e Britte Stultiens 1:31,03
Staffellauf Weeze, 23 september
5 x 5 kilometer
Männer III:
1e Mart van Rooij, Jan Poels, John de Rooij, Marco Jans, Frans Deenen 1:36,28.60
5e Martien Michiels, Ger Litjens, John Weijs, Mat Vullings, Pieter Lucassen 1:51,29.53
Männer I:
6e Roy Dennemans, Nathan ten Holder, Marcel Martens, Daan van de Ven, Ralph Steegh 1:34,53.10
22e Lydia Jeuken, Gilbert Tepy, Geert Cornelissen, Angela Edwards, jeroen Oudenhoven 2:01,10.10
35e Anita Verbeek, Marc Oosting, Sivia Beterams, Daan van den Einden, Robert Arts 2:05,40.20
45e Anton Saämena, Joy Joosten, Britte Stultiens, Jos 130 van de Voort, Pim Stultiens 2:11,44,11
Amtenarenmarathon Arnhem, 21 september
Gemengd:
339e André Jansen 22,31
Triathlon Rotterdam, 17 september
Age Group World Championships Olympic Distance
1500 meter zwemmen – 40 kilometer fietsen - 10 kilometer rennen
Categorie 20-24 Male AG
76e Nathan ten Holder 2:29,23